ŠKOLNÍ TÝDENÍK:  11. 11. - 15. 11. 2019

V pořadí 11. výukový týden školního roku 2019/2020 přinesl v SŠTŘ tyto události:

 • V pondělí 11. listopadu hostila vedení SŠTŘ Nový Bydžov a SŠGS Nová Paka Masarykova základní škola Stará Paka. Žáci 9. tříd se seznámili s nabídkou vzdělávací kapacity obou škol.
 • V pondělí 11. listopadu rovněž zasedala Školská rada SŠTŘ. Jednání se uskutečnilo ve středisku praktického vyučování Nový Bydžov-Švarcava, kde si členové Školské rady prohlédli zbrusu nové prostory dílenského areálu a seznámili se s předmětem činnosti.
  "Podařilo se velmi pěkné dílo", řekla po prohlídce Mgr. Táňa Šormová, členka Školské rady SŠTŘ.
 • V úterý 12. listopadu a ve středu 13. listopadu pokračoval Den mladého technika a řemeslníka pořádaný pro více jak stovku žáků základních škol SŠTŘ Nový Bydžov.
 • V úterý 12. listopadu se pracovníci naší školy zúčastnili burzy středních škol v základní školy Studenec a rovněž navštívili 9. třídu Základní školy V. K. Klicpery v Novém Bydžově.
 • V pátek 15. listopadu se management SŠTŘ sešel na společném jednání s ředitelem hypermarketu GLOBUS Pardubice Ing. Ivanem Šrámem. Cílem jednání bylo nastavení spolupráce obou subjektů.
  "Velmi příjemné a konstruktivní jednání", řekl Milan Novák, odborný učitel SŠTŘ.
 • V soutěži Talenty pro firmy 2019 skončil v pátek 15. listopadu společný tým SŠTŘ a Základní školy Karla IV. Nový Bydžov na čtvrtém místě. Soutěž každoročně pořádá Krajská hospodářská komora v rámci výstavy středních škol a zaměstnavatelů v Hradci Králové.
 • V pátek 15. listopadu navštívili naši pracovníci Základní školu Lázně Bohdaneč.
 • Škola firmě, firma škole - v tradiční anketě Krajské hospodářské komory a Královéhradeckého kraje byly oceněny SŠTŘ Nový Bydžov a společnost TRANSLOGISTIC CZ za vzájemnou spolupráci. Stalo se 15. listopadu 2019 v kulturním centru ALDIS v Hradci Králové. O akci píšeme více v samostatném článku.
 • Na výstavě středních škol v Hradci Králové pořádané Krajskou hospodářskou komorou se prezentovala ve dnech 15-16. listopadu 2019 i SŠTŘ Nový Bydžov, kterou reprezentovali Jaroslava Kholová, Alena Čermáková, Pavel Novák, Ondřej Kolář a Blanka Kubíková, kterým sekundoval žák 2. ročníku Lukáš Pfeffer.
  "Návštěvnost velká, uvidíme, jak se projeví dále", komentoval výstavu Pavel Novák, vedoucí střediska praktického vyučování SŠTŘ.
 • Druhé místo za spolupráci se zaměstnavateli získala SŠTŘ Nový Bydžov v rámci TOP 10 středních škol Královéhradeckého kraje v rámci ankety Klubu zaměstnavatelů. O tomto úspěchu píšeme více v samostatném článku.
 • V sobotu 16. listopadu zajišťovala SŠTŘ cateringy v rámci akce Dny slovenské kultury v Novém Bydžově.
  "Náročná, ale krásná akce", komentovala další vystoupení školy Veronika Větrovská, vedoucí střediska praktického vyučování SŠTŘ.

        Mgr. Vladimír Blažej, ředitel

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .