Střední škola technická a řemeslná ve spolupráci se smluvním partnerem školy, společností Maso Jičín, provozuje v areálu Střediska praktického vyučování Chlumec nad Cidlinou vlastní řeznickou prodejnu. Zde se žáci nižších ročníků oboru řezník - uzenář seznamují s obchodními činnostmi v prodeji masa a uzenin. Prodejna nabízí široký výběr výsekového masa a uzenin z vlastní výroby.

Maso s příběhem?

Ano, čtete správně. Naše maso má skutečně příběh. Jeho příběhem je cesta, kterou se z našich vlastních českých chovů dostává až na Váš stůl. Jen na porážku je dováženo maximálně z 50 km vzdálenosti a to z toho důvodu, aby prasata byla vystavována co nejmenšímu stresu.  Jednoduše klademe velký důraz na co nejkvalitnější zpracování masa, kterou jistě sami poznáte jak na pohled tak především na chuti.

Kvalitu našeho masa zaručuje fakt, že jsme česká společnost vlastněná českými zemědělci, kteří produkují maso jak hovězí tak vepřové a pro tyto produkty jsme vždy schopni doložit prokazatelný původ až k chovateli.

Díky tomu, že veškeré produkty čerpáme z vlastních českých chovů, jsme schopni dodávat na naše prodejny čerstvé maso každý den.


Provozní doba:        Kontakt:

 Po 08:00 - 13:00    Květa Rusínová
 Út - Pá 08:00 - 16:00    Tel: +420 733 534 644 
 So Zavřeno    Email: prodejna5@masosedlak.cz


 .