DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VEŘEJNOST, ŽÁKY A RODIČE

Ředitelství  SŠTŘ, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112, ředitelství SŠGS, Masarykovo náměstí 2, Nová Paka, a ředitelství SŠZa, Náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno 

vyhlašuje již 17. ročník (!) soutěže mladých budoucích řemeslníků a odborníků na termín 26. 11. 2021  

      „ Já už to znám, umím… „ pro žáky 8. a 9. tříd základních škol regionu.

Soutěž je určena pro žáky ZŠ, kteří se zajímají o uvedené obory, či chtějí si zvolit v budoucnu povolání blízké těmto kategoriím. Cílem soutěže je poznat prostředí SŠTŘ, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112, ve výukových centrech školy v Hlušicích, v Novém Bydžově a v Chlumci nad Cidlinou, která je připravena žákům nabídnout v budoucnu potřebné technické a řemeslné vzdělání, a náplň oborů středního vzdělání s výučním listem i s maturitní zkouškou vyučovaných v SŠGS Nová Paka, SŠZa Kopidlno a SŠTŘ Nový Bydžov. Rádi uvítáme i žáky, kteří se nechtějí zapojit do soutěže, v rámci exkurze a prohlídky. Pro jednotlivé kategorie je stanoven limit soutěžících, v případě jeho překročení mají přednost žáci 9. tříd.

Přihlášky prosím zasílejte co nejdříve, nejpozději však do 19. 11. 2021 vyplněné a zaslané v Excelu (prosím neupravovat tabulku přihlášky z důvodu dalšího zpracování). V případě, že dojde k jakýmkoliv úpravám ve vztahu k hromadným akcím škol, pořadatelé na tuto situaci zareagují a budou Vás informovat.

Kontaktní email pro zaslání přihlášky: sstrnb.safarikova@seznam.cz

Příloha ke stažení zde

FOTOGALERIE: