Kurz studené kuchyně pro žáky 3. ročníku oboru Kuchař-číšník

04. - 08. 2. 2019

V rámci disponibilního týdne byl pro žáky oboru Kuchař-číšník, které letos čekají závěrečné zkoušky, uspořádán kurz studené kuchyně. Celkově se akce zúčastnilo 14 žáků a celým kurzem je provázel učitel odborných předmětů Bc. Jan Flídr. Tématy výuky byla například příprava rybích terin, různých druhů kanapek nebo sortimentu paštik. Účastníci kurzu obdrželi osvědčení o jeho absolvování a nutno říci, že dny strávené v cvičné kuchyni SŠTŘ byly pro budoucí kuchaře výrazným přínosem.
"Jsem ráda, že se nám opět po delší odmlce opět podařilo pro naše třeťáky zorganizovat tuto část našeho školního vzdělávacího programu, z žáků čišelo poměrně pozitivní hodnocení a to je asi ta největší odměna za přípravu akce. Příští školní rok již budeme moci všechny podobné kurzy organizovat v zbrusu novém středisku v Chlumci nad Cidlinou a zdejší podmínky budou úplně jiný level než jsou ty současné", konstatovala na závěr Veronika Větrovská.

Veronika Větrovská, vedoucí střediska praktického vyučování potravinářských a gastronomických oborů

Fotogalerie z kurzu:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .