Proběhl každoroční „WINTER CLASSIC „ florbalový zápas mezi žáky DM a zaměstnanci školy

11. 02. 2019

Úvodní část utkání byla poměrně vyrovnaná, na první branky Michala Grundmanna odpověděli góly svým důrazem Aleš Novák a poté Simona Drobná, která před gólmanem Bartošem perfektně zamíchala hokejkou jak s vařečkou a utěšeným blafákem vsítila vyrovnávací branku na 2:2. Žákům se příliš nedařila rozehrávka, rychle „bruslící“ pedagogové je svým pohybem často dostávali do úzkých. Postupem času však zejména trojice Pažout, Nezbeda, Grundmann několikrát rozebrala obranu soupeře a skóre se začalo obracet ve prospěch žáků. V obraně žáků tvrdila muziku jediná posila z NHL /Carolina/, její tvrdý střet s Alešem Novákem se určitě líbil všem zúčastněným. Do poločasu však zaměstnanci drželi velmi příznivý stav, který mohl být i vyrovnaný, kdyby videorozhodčí Ronald Kuhn-Gaber uznal další branku p.Drobné, které předcházelo úmyslné kopnutí do míčku !!!

Do druhé půle nastoupily maturitní posily Jakubové Kovařík a Štěpánek, kteří hru žáků patřičně oživily. Útok za útokem se valil na paní Kohoutovou, která však tvrdým ranám zejména Pažouta a Nezbedy úspěšně odolávala i za cenu modřin na svém těle. Určitě se však tyto útoky na paní vychovatelku promítnou při ranním bodování na ložnicích výše jmenovaných žáků. Ani ona však nezastavila lavinu branek žáků DM. Z pracovníků se ve druhé části prosadili Hamák s Hovorkou, další možnosti zlikvidoval pozorně chytající Kuba Bartoš /ák/.

Zaměstnanci gratulují žákům za předvedený výkon a k vítězství, už však hledají další sport, ve kterém by dominovali právě oni.

(Milan Hamáček - vedoucí domova mládeže v Hlušicích)

Fotogalerie ze zápasu:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .