Návštěva u smluvního partnera školy TransLogistik s.r.o.

31. 1. 2018

Dne 31. 1. navštívili žáci 3AN Trans Logistic  s.ro. sídlící v Nové Pace.

Celou návštěvou nás provázel spolumajitel firmy p. Drašar ml., který seznámil žáky s historií, současností a budoucností jejich společnosti.

Společnost Trans Logistic CZ s.r.o. byla založena v roce 2009 za účelem poskytování služeb v oblasti skladování a logistiky. V dnešní době poskytujeme komplexní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky, jež vzešly z požadavků zákazníků. Je držiteli certifikátu ISO 9001:2008 v poskytování komplexních logistických služeb v oblasti dopravy, zasilatelství a skladování.

Jak uvedl s představení firmy, firma poskytuje kompletní servis v oblasti dopravních služeb, od vnitrostátních přeprav, přes mezinárodní a třetizemní, případně kabotážní ve státech unie až po zajištění částečných nákladů a sběrné služby v rámci celé Evropy. Samozřejmostí jsou i služby v oblasti konvenční a expresní přepravy i přepravy kompletních zásilek, například v režimu „Just In Time“ (JIT), Milk-run, Kan-Ban a dalších. Společnost disponuje vlastním vozovým parkem a vozidly subkontraktorů pro spediční služby. Ty jsou společně s vlastními vozidly začleněni do informačního systému společnosti. Řidiči jsou proškoleni ve standardech společnosti a jsou řízeni týmem našich zkušených dispečerů.

Dále uvedl, že v oblasti logistiky preferuje služby vytvořené na míru zákazníka, po analýze potřeb zákazníka vytvoří řešení a následně uvedeme do praxe. Temperované skladové prostory provozujeme v objektu pobočky v Nové Pace. Další možností je využití skladových ploch u smluvních partnerů zejména ve střední a severovýchodní části České republiky.

Na závěr seznámil žáky s prostorami firmy, odpočinkové místnosti pro řidiče a navštívil mozek celé společnosti „velín-pracovnu dispečerů provozovny“, odkud se rozesílají kamiony do celé Evropy.



          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .