Přebor DM v bowlingu

5. 10. 2021

V úterý 5. 10. 2021 proběhl v Novém Bydžově první letošní bowlingový turnaj. Této akce se zúčastnilo 15 žáků DM /výukové centrum  Hlušice/. Z vítězství se nakonec radoval Tadeáš Puš /1.PT/, který zejména v prvním kole předvedl velmi dobrý výkon a s celkovým ziskem 259 bodů předčil druhého v pořadí Václava Pažouta /2.PT/ o 26 bodů. Tomu se naopak více dařilo ve druhé části. Na pomyslné bronzové příčce skončil Mikuláš Borovička /2.ZD/ , který v obou kolech předvedl solidní vyrovnané výkony. Ze žáků 1.ročníků byli nakonec  nejlepší oba zástupci Rokytnice v Orlických horách Jan Šlesinger a Štěpán Hubálek /1.Z/, kteří shodným bodovým ziskem obsadili páté a šesté místo. Ostatní střídali dobré momenty s horšími. Doufejme, že v listopadovém klání dojde ke zlepšení výkonů, někteří žáci se totiž setkali s bowlingem poprvé.