Gastronomické středisko SŠTŘ umí připravit i skvělou svatební hostinu

21. 09. 2019

V sobotu 21. září 2019 dokázalo svůj um gastronomické středisko školy, které připravovalo svatební hostinu pro více jak 60 hostů. Na půdě jednoho z partnerů naší školy se prezentovali žáci i pedagogové SŠTŘ a nutno říci, že nezklamali. Celá svatební hostina se stala předmětem chvály všech přítomných a zejména těch, kterých se týkala nejvíce. 
Akci přímo zajišťovalo kvarteto pedagogů Alena Čermáková, Veronika Větrovská, nováčkové Tereza Průchová a Jiří Zikmund, žákovskou část reprezentovali Berta Dunková, Andrea Kautmanová, Michal Novotný a Miroslav Kaňa.
"Na akci se mi velmi dobře pracovalo a skoro mi bylo líto, když jsme skončili a odjížděli", řekla na závěr žákyně 3. ročníku oboru Kuchař-číšník Berta Dunková.
" Skvělou práci odvedly i kolegyně ze školní jídelny Hlušice pod vedením Šárky Trejbalové a učitelka odborného výcviku Lenka Vopátková", hodnotila další členy sehraného týmu vedoucí střediska praktického vyučování Veronika Větrovská.

Mgr. Vladimír Blažej, ředitel

Fotogalerie:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .