Firemní den FARMET Česká Skalice - Senice u Poděbrad

05. 09. 2019

Firma ZETEPA Boharyně pana Pavlíčka pořádala 5. září 2019, firemní den zemědělské techniky firmy FARMET Česká Skalice

Na pozemcích společnosti AGD Senice u Poděbrad uspořádala firma ZETEPA dne 5. září 2019 Firemní den zemědělské techniky firmy FARMET Česká Skalice. Této akce se zúčastnili i žáci 3. Z SŠTŘ Nový Bydžov oboru opravář zemědělských strojů. Pedagogický doprovod zajistili učitelé odborného výcviku Martin Kopřiva a Dobroslav Šmidrkal.

Přímo v akci bylo k vidění celkem 17 souprav i s odborným výkladem ke každému stroji.

Divize zemědělské techniky firmy FARMET se zabývá vývojem, výrobou a prodejem zemědělských strojů, především pro zpracování půdy a setí. Jedná se o široký sortiment strojů, vesměs vlastního vývoje a konstrukce, určených pro moderní zemědělskou výrobu (radličkové a diskové podmítače, předseťové kombinátory, dlátové a hloubkové kypřiče, secí stroje, zásobníky kejdy, válce, pěchy).

V České republice hospodaří mnoho velkých, středních ale i malých zemědělských podniků a farem na různých typech půd od lehkých písčitých až po těžké jílovité, od rozsáhlých nížin až po členité podhorské oblasti. Tyto pestré půdní a klimatické podmínky vytvářejí širokou škálu požadovaných řešení technologií, které nám umožňují úspěšně vyvíjet stroje pro evropské i asijské trhy.

Farmet nabízí efektivní a spolehlivá řešení zpracování půdy a setí pro velké podniky ale i menší farmy, v pracovních záběrech od 2 do 16 metrů. 

Společnost FARMET úspěšně exportuje své výrobky do 27 zemí Evropy, Asie, severní Ameriky, Afriky a Oceánie. Ve všech exportních zemích prodává Farmet své výrobky prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodních zástupců, kterou nadále posiluje.

Dobroslav Šmidrkal, vedoucí učitel odborného výcviku

FOTOGALERIE:

+;          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .