Přebor domova mládeže v bowlingu

11. 02. 2020

V úterý 11.2.2020 se konal další letošní přebor DM v bowlingu. Akce se zúčastnilo 9 žáků /z toho 2 dívky/ domova mládeže. Z důvodu obsazenosti bowlingových drah byla odehrána jedna celá hra. Tentokrát byly výsledky na medailových pozicích výborné. Celkovým vítězem se stal Michal Grundmann /1.DPZ/ se 158 body, o pouhý bodík zaostal za vítězem Václav Pažout /3.Z/. Třetí místo obsadil Tadeáš Puš /2.Z/ se 155 body Tadeáš Puš /2.Z/. V kategorii dívek /sester/ zvítězila tentokrát Karolína Jiřičková /1.DPZ/, která rovněž předvedla velmi dobrý výkon a s celkovým počtem 122 body obsadila celkové čtvrté místo. Doufám, že v posledním březnovém turnaji „přeleze“ přes 100 bodů více žáků !!!