Projektový den DS HOLDING Libštát proběhl 9. října

09. 10. 2019

Společnost DS HOLDING Libštát v čele se svým majitelem Josefem Chuchlíkem pořádala ve středu 9. října další ročník projektového dne pro žáky základních škol pod mottem - základní škola, střední škola, vzdělání a zaměstnavatel. Akce se zúčastnilo pět základních škol, Stará Paka, Roztoky u Jilemnice, Studenec, Semily a Libštát, celkem bylo přítomno více jak 100 žáků.
Ti se mohli seznámit s výrobními, pracovními i logistickými procesy na střediscích společnosti, například v odchovně telat, v objektu na ustájení jalovic, v mechanizačním středisku, v krásném logistickém centru společnosti provozující dopravu s více jak 150 kamióny a nákladními vozy, dále ve středisku společnosti DS Energie v bioplynové stanici v Bělé u Staré Paky a ve středisku v Košťálově, kde mohli ochutnat jízdu s nejrůznějšími typy zemědělské techniky.
Partnerem akce byla samozřejmě i Střední škola technická a řemeslná, kterou zde zastupovali ředitel školy a pedagogové Petr Vaníček, Veronika Větrovská, Petr Voženílek a Jaromír Průcha i žáci, jmenovitě Markéta Škodová, Milan Dufek, Jan Chuchlík a Miroslav Klápště. Žáci SŠTŘ přímo diskutovali se svými mladšími kolegyněmi a kolegy o studiu a budoucím uplatnění.
"Já velmi děkuji panu Josefu Chuchlíkovi za tuto akci, je vizionářem nejen v podnikání, ale i v oblasti dlouhodobé výchovy a vzdělávání budoucích pracovníků v zemědělství, dopravě i v obsluze a opravách zemědělských strojů. Předmět činnosti společností sdružených v DS HOLDING Libštát a obory vzdělávání na naší škole jsou naprosto kompatibilní", řekl na závěr akce ředitel školy Vladimír Blažej.
SŠTŘ rovněž děkuje za výbornou spolupráci paní Tereze Kašparové, celá akce měla hladký průběh.

Mgr. Vladimír Blažej, ředitel 

FOTOGALERIE:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .