Sobotní den otevřených dveří přilákal do SŠTŘ desítky zájemců

14. 12. 2019

Sobota 14. prosince 2019 byla dnem, kdy se v rámci Dne středních škol Nového Bydžova konal závěrečný Den otevřených dveří SŠTŘ. Oproti minulým letům se měnila organizace akce, přítomni byli všichni pracovníci školy a většina žáků. Ve škole probíhala teoretická i praktická výuka a návštěvníci mohli tedy vidět přímou realitu celého výukového procesu v dílnách i ve třídách.
Zájemci o studium mohli například řešit rébusy v autoškole, vyrobit si malý výrobek na CNC strojích ve středisku v Novém Bydžově-Švarcava nebo sledovat výstavbu soutěžních modelů školního týmu motorsportu.
V centru v Hlušicích se o studium zajímalo 28 žáků základních škol se svými rodiči, centrum v Novém Bydžově navštívilo celkem 25 adeptů studia, desítka zájemců se objevila v chlumeckém potravinářském středisku a řada návštěvníků prošla i prostory střediska praktického vyučování v Novém Bydžově-Švarcava.
"Myslím si, že tento způsob Dne otevřených dveří se osvědčil a budeme v něm dále pokračovat", uvedl ředitel školy Vladimír Blažej.
Žáci školy a všichni pracovníci mají díky své účasti zasloužené volno v pátek 20. prosince.

redakce webu školy

FOTOGALERIE:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .