SŠTŘ Nový Bydžov  hostila další ročník oblastního kola AUTOMOBILEA 2019

03. 05. 2019

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov  hostila dne 3.5.3019 další ročník oblastního kola AUTOMOBILEA 2019-TransLogistic Cup o Pohár Václava Fejfara. V této jednodenní soutěži studentů mechaniků z třetích ročníků  se zúčastnily družstva  SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové, SPŠ a SOU automobilní Holice, ISŠ Vysoké nad Jizerou, SŠP, TaP Hronov .

Soutěžilo se v několika disciplínách jak v družstvech, tak v jednotlivcích.  Pro soutěžící byly opět připraveny disciplíny, které prověřily jejich teoretickou připravenost i  praktickou zdatnost, konkrétně úroveň řidičských dovedností na kluzné ploše a při parkování s vlekem, schopnost týmové spolupráce při výměně kol na automobilu, hospodárné jízdy s nákladním automobilem a znalosti pravidel silničního provozu.

Družstvo Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov ve složení Pavel Brázda, Lukáš Dohnal, Michal Kroužel, David Bejr a Jakub Chlad skončilo na třetím místě. Většího úspěchu dosáhl v soutěží ecodriving Jakub Chlad, který v dané kategorii vybojoval druhé místo.

Po závěrečném hodnocení se stal absolutním vítězem v jednotlivcích David Hejcman z ISŠ Vysoké nad Jizerou. V soutěži  družstev byl na prvním místě tým SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové . První místo v soutěži ecodriving vybojoval Matyáš Mikšovský z ISŠ Vysoké nad Jizerou. V příloze přikládám výsledkové  listiny + foto.

Děkuji účastníkům za vzornou reprezentaci naši školy, dále bych chtěl poděkovat partnerům naší školy –TransLogistic s.r.o., Nová Paka, C.S. Cargo Jičín a Speditrans CZ. Hořice v P. za ceny pro soutěžící.

Petr Voženílek, vedoucí učitel autoškoly


             Výsledky jednotlivců                Výsledky týmů                   Výsledky ecodriving    


Fotogalerie:

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .