Pedagogové svářečské školy SŠTŘ na odborném semináři v Agrostroji Pelhřimov

28. 3. 2017

Ve středu 28. března 2018 se vedoucí svářečské školy SŠTŘ Ing. Miroslav Sirůček a učitel odborného výcviku SŠTŘ Pavel Novák zúčastnili semináře pod názvem "Nové technologie a normy svařování" ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov.  

Celkově se semináře zúčastnilo 80 frekventantů, vlastní prezentace probíhala ve dvou učebnách. Nejdříve se účastníci vyslechli přednášku o novinkách v robotizovaném svařování, lektor Petr Březina seznámil přítomné s robotizací ve firmě, kde už brzy přivítají 100 robota.

Později přišla prezentace ručního svařování, kontrola kvality svárů, nové značení svárů na výkresech dalšího z lektorů Františka Dolejše.

Na závěr semináře proběhla exkurze ve společnosti a ukázka organizace práce a technologií v praxi- pálení, obrábění, svařování, lakování, montáž. Seminář byl pro pedagogy velmi přínosný.

Personální ředitel společnosti AGROSTROJ PELHŘIMOV v závěrečném proslovu zdůraznil, že v případě zájmu rádi přivítají exkurze z technicky zaměřených škol.

Fotodokumentace ze semináře

          Dr. M. Tyrše 112, Nový Bydžov, 504 01      tel: 495 490  328                 IČ:  00087751      DIČ: CZ00087751 
          email: sstrnb@sstrnb.cz                                                                               datová schránka: r6yzb47         

 .